| Markusfrtt a întrebat:

Ma uit in oglinda si apoi la poza: total diferit. Oare ce se intampla? Mi se pare mie sau arat in poza mult mai urat decat in realitate? Ori sunt urata si in realitate si nu imi dau seama ca arat la fel de naspa... laughing voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De obicei, in oglinda te vezi mai frumoasa, iar o fotografie bine retusata te poate face si mai frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oglinda este de vina. Deformeaza. big grin

| Cosmiinna a răspuns:

Stai linistita ca si eu patesc la fel, nu sunt fotogenica deloc. In realitate sunt mult mai prettylaughing

| capricc a răspuns:

Cauta cateva trucuri de genul http://fucsia.ro/cum-sa-arati-bine-in-fotografii/, gaseste-ti postura si unghiul care te avantajeaza

| Klews a răspuns:

Salut.
Depinde ce rezolutie are poza, precum si unghiul din care este facuta.
Toti suntem frumosi, trebuie doar sa ne accentuam frumusetea si sa imbratisam persoana noastra!
Deci nu, nu este nimic in neregula cu tine. Incearca lumina naturala si incearca alta pozitie cand te pozezi.
Succes!

| Answer17 a răspuns:

Daca vei face poze cu o camera amarata de pana in 5 megapixeli vei arata de speriat, daca vei folosi un aparat care sa aiba macar 12-16 vei vedea ca este mai aproape de realitate!

| Rockefeller a răspuns:

In poza depinde cum cade lumina si ce fata de curwa faci, in oglinda eh

| valerikaa a răspuns:

Se intampla...