| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult aveam probleme cu forma corpului meu(rotunjimile sa le spunem)dar acum singura mea problema sunt colaceii din jurul taliei... exista ceva exercitii speciale pentru zona taliei si daca nu cum sa scap de ei?

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ia-ti un cerc de hula si fa exercitii cu el. Mai ajuta abdomenele facute intr-o parte, pe banci de abdomene.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masaj, jogging, sauna: nu mai mult de 15 min de 2 ori/saptamana, abdomene: incepe cu putine repatari, serii de 3, dar sa le faco corect, apoi maresti la saptamana nr. repetarilor.
http://ramaitanar.genom.ro/....../index.php