| Norverui a întrebat:

Sunt baiat slabanog cu grăsime în jurul taliei. Am incercat și sala,cardio, deficit caloric, tot am. Spuneți-mi niste exercitii pentru fese ca sa pot egaliza aspectul acolo. Bench press ți le lucrează? Întreb deoarece am făcut febră in zona asta de la exrcutiul acela. Din păcate am probleme cu spatele si nu mă pot apleca cu gantera

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

La ce procentaj de grăsime ești? Trebuie să scazi sub 14 ca să nu mai ai deloc, din păcate ai ghinion cu geneticul.

| Anonim53220 a răspuns:

Daca ai incercat exercitii dar alimentatia a ramas la fel, ai facut nimic?

| Chetniks1945 a răspuns:

Faptul ca ai incercat sala, deficit, tot nu iti garanteaza rezultatul daca nu ai incercat cum trebuie.Decat mult si prost mai bine o luai treptat.