| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am picioarele strambe de la genunchi in jos adica sunt prea subtiri fata de restul piciorului. Ce pot face? exista exercitii fizice speciale pentru aceasta zona? Multumesc Funda

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Fa gambe ( exercitii in serii - ridicarea pe varful degetelor si inapoi incet )

| opacatoasa a răspuns:

Poartă pe sub pantaloni multe perechi de şosete din acelea lungi până pe la genunchi, dar multe. În felul ăsta o să îţi fie şi călduţ şi bine. Good luck!