| BlackChocolate a întrebat:

Mai sunt la moda pantalonii stramti sus si evazati in jos? mi-am luat o pereche recent si sunt putin evazati in partea de jos iar pe pulpe sunt stramti nu m-am uitat la acest detalia atunci insa ce spuneti? se mai poate purta asa ceva in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| R0011 a răspuns:

Am vazut persoane care mai poarta dar sincer mie nu imi plac deloc. Bineinteles ca se pot purta, fiecare cu parerea lui. Gusturile nu se discuta! So, daca tie iti plac, de ce nu?

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Lol,moda anilor 80?big grinParca Michael Jackson purta dinaia cand era mic.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru unknownn):

Mi se pare că eşti cam încuiat/ă.
Poate să fie şi moda anilor 1900, dacă cuiva îi place, nu înseamnă că purta Hitler din ăia când era mic şi trebuie să porţi numai ce se poartă în 2012.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Cui ii pasa daca sunt la moda? Daca iti plac, poarta-i...Trebuie sa incetam cu gandirea de turma, si sa fim ce vrem sa fim, sa ne imbracam cum vrem sa ne imbracam si sa facem ce vrem(in limita legii, bineinteleslaughing )

| BlackChocolate explică (pentru SuperMagicSmile):

Oricum ii purtam dar as vrea sa aud o parere macar.

| Kasia a răspuns:

Se poarta foarte mult in toamna-iarna 2012.

| Wolfszeitt a răspuns:

Chiar contează dacă sunt la modă sau nu, dacă ţie îţi plac?
Genul ăsta de pantaloni se aşează fain pe tipele înalte, în cel mai bun caz purtaţi cu platforme.

| missoriginala a răspuns:

Daca nu mai sunt la moda fai tu sa fie la mod fale publicitate orice lucru e la moda doar trebuie sa stii cum sa le asortezi funda?