| IvanAlexx1998 a întrebat:

Acum o saptamana mi-am dat pierce in limba, cel care mi-a dat daura mi-a spus sa nu mananc lactate... Am mancat un kebab fara sa ma gandesc ca maioneza din el contine smantana. Am limba umflata, ce sa fac sa isi revina la normal? App, biluta de sus a pierceului sta infipta in limba la cat de umflata e limba...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Smantana nu prea exista in acea maioneza.

| IvanAlexx1998 explică (pentru darrio2007):

Multumesc pentru nimic. Mai bine taceai!

| nalex3 a răspuns (pentru IvanAlexx1998):

E normal sa se umfle limba, in 2-3 zile se va retrage umflatura, o sa vezi

| IvanAlexx1998 explică (pentru nalex3):

Marti mi.am dat pierceul si miercuri am mancat kebabul... nici acum nu mi s-a desumflat straight face

| nalex3 a răspuns (pentru IvanAlexx1998):

Incearca sa te clatesti in gura cu ceai de tei sau musetel, face bine

| darrio2007 a răspuns (pentru IvanAlexx1998):

Nu sunt de acord cu fiarele astea.Asa ca...pentru nimic.