| TruLaLa a întrebat:

Am o prietena care maine sarbatoreste ziua de nastere, m-a invitat la ea! Trebuie sa-i dau un cadou, insa nu-mi vine nimic prin minte! Are 13 ani! Ce cadou pot sa-i dau? Fundaaaaa pentru cel mai inteligent raspuns.

Răspuns Câştigător
| AlexaBio1234 a răspuns:

Buna! Pai ai putea sa ii iei un lantisor sau o bratara mai finuta sau poti sa ii iei ceva de imbracat nu stiu un tricou sau un jeans sau ai mai putea sa ii iei un dulpior pentru bijuterii nu stiu mai gandeste-te.Eu sper ca te-am ajutat bafta!

11 răspunsuri:
| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Habar n-am iai o vestuta sau o bluza nu stiu ceva bafta

| Diana240796 a răspuns:

Hei,ce zici de un set de parfum deodorantthinking gel de dus.stii ca sunt seturi de genu.e practic si sigur o sa ii foloseasca:* si poti sa adaugi si ceva dulce.Petrecere frumoasa:*

| venusdoom a răspuns:

Ce ai zice de un lantisorbig grin sau o jucarie de plus... (daca ii prietena ta ar trebui sa stii ce i placethinking )

| Angiix3 a răspuns:

Buna Trulalaaa! happy Ce zici de niste lucruri necesare fetelor nu stiu mai gandeste-te ce zici sa ii ei un jurnal si sa ii scrii pe prima pagina ca in el poate nota toate amintirile frumoase petrcute in ei, sau ce zici ca pur si simplu sa iti ei la tine cel putin 50 lei si sa ii cheltui prin mall pentru haine pentru ea happy.

| gabi1198 a răspuns:

Poti sa-i cumperi o esarfa din acelea cu franjuri(http://www.google.ro/......tp?/imgres skatei sau tenesi(depinde ce-i place) -in special haine(ca la varsta asta sigur nu se mai joace cu jucarii;))
Sper ca te-am ajutat;)

| monamiki a răspuns:

Pai iai un ursulet dragut,. poate fi mare sau acceptabil,. o ciocoalata, o esarfa /o sapca, accesorii(bratara, curea, cercei, de prins parul), daca ai posibilitatea haine- Orice!
Bafta!,. sigur al tau va fi cel mi frumos cadou:X,. poti sa-i dai si niste flori,. ar fi draguttongue

| Twixi a răspuns:

Un pachet de prezervative-raspuns inteligent.

| anncky a răspuns:

Parfum
tricou
esarfa
lantisor
bratara din argint [eu am gasit cu 20 de leiwinking ]
rama foto
bibelou
plus
cutie cu ciocolata
oja, creion, farduri big grin
daca ai o poza cu ea, poti personaliza un tricouwinking
ofera`i un Cd cu trupa preferata

| anncky a răspuns:

Un album foto

| pufarina95 a răspuns:

Ai putea lua un lantisot, o trusa de machiaj ceva de inbracat nu o sati mearga pentru ca nu cred ca totul se potriveste si poate nu ii place culoarea...(am 13 ani si sunt fata )

| Nyckol a răspuns:

Poti face cum facem noi.Faci o poza la majoritatea prietenilor ei o scoti cumperi o rama si pui poza in rama.O sa aiba o amintire foarte frumoasa. Daca puneti bani mai multi puteti sa i luati pe langa rama aceea si o bluzita mai draguta sau o bratara:d... Sper sa ti fie de folos:d