| Clodmod a întrebat:

Maine este ziua unei prietene si nu stie cum sa isi faca parul (in clasa este si un baiat de care ii place si vrea sa il impresioneze, dar sa fie cat de cat decent, totusi e la scoala). Dati-mi si mie cateva coafuri pana diseara va roog mult! Fundita!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu e cel mai bine in unele cazuri. Eu zic sa isi intinda parul cu placa si daca are breton, sa si-l prinda cu o agrafa, intr-o parte. Daca nu are placa, sau nu-i place cum ii sta cu parul intins, sa-si faca parul putin ondulat. In valuri. Ai aici un tutorial cum sa faci asta in mod natural, si e destul de bun :) http://www.youtube.com/watch?v=4N2y4pmjy5Q