| iiLeexyii a întrebat:

Cum se poate ca un baiat sa impresioneze o fata si sa se indragosteasca de el? Este vorba despre un prieten care place o fata din clasa dar nu stie cum s-o impresioneze! OF, trebuie sa salvez tot!

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Pai... Inainte sa o impresioneze, si sa sufere dupa aceea, trebuie sa se gandeasca la cateva lucruri: Ea il place? Ea are prieten? Ea vrea sa aibee prieten?

Daca aceste raspunsurile acestor intrebari sunt pozitive (cate un DA mare la fiecare), atunci, cel mai bun mod de a o impresiona este sa vorbeasca cu ea, sa glumeasca, complimentele, o ciocolata, un buchet (mai mare) de flori si cate un zambet mereu.

7 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Bine bine mai superman te cred pe cuvant dar de ce ne intrebi pe noi cand se presupune ca TU trebuie sa salvezi totul?

Ok stai asa se intampla sa mai am niste praf de zana magic pe aici sa te ajute ^^ doar glumesc.

Fiecare fata e diferita deci ii plac lucuri diferite. In mod sigur nu o sa o impresioneze daca ridica 300kg la piept sau face 1000 de flotari intr-o mana. Fiecare are stilul lui propriu prin care se face "remarcat" sa zic asa un stil care il defineste ca persoana si ii face pe cei din jurul lui sa se simpta bine in prezenta lui.

Totusi asa cum ti s-a mai spus mai sus, inainte de a incerca sa o impresioneze ar trebui sa se cunoasta mai intai si sa se asigure ca este placut de ea altfel toate incercarile lui de super erou vor esua lamentabil...

Impresionezi o fata prin felul tau de a fi. Aparent majoritatea baietiilor sunt niste puncte puncte ^^ daca el este diferit ar trebui sa ii arate asta in mod sigur ea va aprecia dar nu trebuie sa pretinda a fi altcineva se va da de gol si iar se face de cacaoo ^^

| white_2190 a răspuns:

Trebuie sa fie el insusi.si sa o copleseasca mereu cu micute atentii. daca poate.si multe complimente.parerea meabig grin succes

| stefan573 a răspuns:

Vand vaca.

| Alexandra_Livia_1998 a răspuns:

Pai sa se comporte foarte frumos sa ii cumpere o atentie(floare).Sa incerce sa vorbeasca cu ea despre acest subiecthappy.

| Spufulette a răspuns:

Sa ii arate muschiilaughingnu,glumesc! eu sunt baiat,cele mai bune metode sunt Face to Face.O ia deoparte si ii spune:stii,mi-e cam rusine dar trebuie sa iti spun...te plac! si de acolo pleaca totul.,am mai patit asa cu o fata, ma place si a pus pretextul ca:stii, o colega te place(cand de fapt ea era)...nu prea e bine. Spune-i direct si va functiona. Fundabig grin?

| Andr33a96 a răspuns:

Trebuie sa ii acorde atentie.sa o faca sa se simpta importanta, in centrul atentiei, sa ii fie prieten happy! Succes :*

| Steffanie a răspuns:

Pai...nu stiulaughing. Sa-i spuna c-o place. si so ajute cat mai mult si so sustina in faptele okei.:* funda?