| Clodmod a întrebat:

Maine este ziua unei prietene si nu stie cum sa isi faca parul (in clasa este si un baiat de careii place si vrea sa il impresioneze, dar sa fie cat de cat deent, totusi e la scoala). Dati-mi si mie cateva coafuri pana diseara va roog mult! Fundita!

6 răspunsuri:
| ArkanHell a răspuns:

Victoria goth ^^

| tp a răspuns:

Bucle lejere, gen victoria's secret, cauta pe net sa vezi cum arata

| xxxxxzzzzz a răspuns:

Eu cred ca daca vrea sa il impreseoneze pe acel baiat sa fie cit se poate de simpla si naturala happy