| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi fac parul la banchet? ma imbrac cu o rochie alba cu flori mici negre si cu sandale cu toc negre

Răspuns Câştigător
| aleksuta a răspuns:

Pai ai putea sa-ti dai parul pe spate,sa ei fiecare suvita si sa o tapezi si apoi sa prinzi intr-o coada de cal o bucata de par din stanga si din dreapta si apoi sa faci mici cercuri, eu le zic sarmale caci i-au forma unor sarmale, http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva de genu:D.si poti prinde si partea de sus si partea lasata pe spate sau eventual partea aia sa o incretzesti.Alta medoda ar fi ca sa dai parut tot pe spate
ei partea din fata si o separi de restul parului apoi ei o bucata din stanga si din dreapta si le prinzi la spate, parte peste parte.La final dai peste cap partea din fata foarte bine tapata si dai cu fixativ. Sper ca ai priceput ceva ceva:)))

1 răspuns:
| simpatika123 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti faci un coc in stil japonez. :-)