| blairelovesmusic a întrebat:

Maine ma duc la mall in Iasi, pentru a cumpara niste tricouri. De la ce magazin/firma sa-mi iau? Sunt multe magazine de imbracaminte acolo printre care: Zara, H and M, Bershka, Stradivarius, etc.
La care firma sunt cele mai de calitate tricouri din cele enumerate de mine?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Alege ce-ti place tie. Calitatea e similara la toate.

| blairelovesmusic explică (pentru Lioana):

Ce preturi au de obicei aceste magazine la tricouri?

4 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Te duci si vezi cu ochii tai.
iei ce iti place si ce iti permiti.
e simplu

| dragodana a răspuns:

Salut!
Depinde ce buget ai.
H&M face rabat la calitatea materialelor. Îl porți de 2 ori si-l arunci.Zara mi se par scumpe și ju se merita.Mai degrabă Stardivarius(sunt mai mult pentru adolescente), Bershka.
Îți recomand Sinsay.Au haine ieftine și bune.
În funcție de forma corpului tău, probează orice vrei sa cumperi.
De exemplu, eu ju îmi pot lua blugi de la Sinsay pentru ca sunt mici pentru mine, dar, in rest, am cam de toate de la ei.
Nu îți lua accesorii de la Sinsay.Le porți o data și se fac urate.
Mai da o tura su pe la C&A, New Yorker.Au lucruri frumoase.

| blairelovesmusic explică (pentru dragodana):

Multumesc pentru raspuns. Am fost de multe ori la C&A, au haine faine pe acolo.