| kitty00 a întrebat:

Maine ma duc la un coafor,si am parul scurt,m-am gandit sa imi tai doar varfurile dar daca o intreb pe aia de acolo ca vreau sa imi creasca parul mai rapid ce poate sa-mi faca? sa imi recomande cevalaughing? Sau ma da cu o solutie acolo si dupa o cumpar si eu crying. Please, help!

3 răspunsuri:
| Rockărița a răspuns:

Poți încerca cu ulei de ricin big grin. Am auzit că e foarte bun și îți crește părul mai repede dacă îl folosești.

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Ei bine, sigur iti va recomanda ceva, sampon cu petrol oi altceva, daca iti tii parul mereu prins cu un elastic cresterea lui este foarte lenta

| adryy55 a răspuns:

Pai aici unde sunt eu sunt mukte solutii de par...dar cu siguranta doamna sau domnul de la coafor iti va recomanda ceva :p