| Denisa a întrebat:

Maine ma intalnesc cu iubitul meu, nu ne-am vazut de aproape o luna. Mergem la o terasa...cred si apoi in parc. M-am gandit sa ma imbrac cu o pereche de pantaloni cu turul lasat negri, foarte frumosi dintr-un material gen catifea, cu o pereche de platforme tot din catifea si tot negre si un top alb. E bine? Cum sa imi aranjez parul? Al meu e ondulat, il las pe spate ondulat sau il intrept...sau il prind intr-un coc neglijent? Help me! Trebuie sa fiu frumoasa.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu zic sa ti-l prinzi intr-un coc neglijentbig grin Avand in vedere ca ai parul ondulatbig grinTi-ar sta foarte binebig grin
Distractie placuta la intalnire!love struck

12 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Esti frumoasa oricum (vad avatarul). Nu iti mai trebuie imbunatatiri.

| elena_6631 a răspuns:

Poate ca un pic exagerezi daca mergi la terasa sau in parc. fi comoda, si poarta fusta, fi feminina

| elena_6631 a răspuns:

Cam toata lumea e de parere ca nu e nevoie sa exagerezi happy

| Petronela a răspuns:

Indreapati-l cu placa.Succes

| Caty_9264 a răspuns:

Tu stii cum iti sta cel mai bine parul:drept sau ondulat. dar oricum ar fi cred ca mai bine il lasi simplu.

| BitchImfabulous a răspuns:

Pai indreapta-l. sau daca sta bine peste tot lasa-l si ondulat.

| lextim a răspuns:

O zis mai sus una ca baietilor nu le plac pant. cu turul lasat la fete. acum depinde de baiat. poate ca prefera o fata putin indrazneata in haine. acum tu sti cum e iubitul tau. tinuat ta mi se pare interesanta. parul mai bine il indrepti

| diaa a răspuns:

Buna:*. Nu-ti face prea multe griji oh go on. Fi tu inasti, imbraca-te comod cu o pereche de blugi si acel top alb de care spuneai si intinde-ti parul cu placa eventual. Distractie placuta :*

| Mihai03 a răspuns:

Iti faci muuuuuult prea multe griji... lasa-te pe val, dar tine capul pe umeri tongue.

| denismaria92 a răspuns:

Fi tu.
iti dau un sfat
baietilor nu le plac pantalonii cu turul lasat la fete, ei vor sa vada formele happy
so don't worry happy
o pereche de jeansi, un tricou mai mulat si niste tenisi
si parul.nu stiu.indreapta-l cu placa big grin

| Blake1 a răspuns:

Pai lasat pe spate e binewinking

| Mihaelutsaa a răspuns:

Cred ca acel coc neglijent ar fi dragut :*