| Crazii a întrebat:

Maine ma intalnesc cu iubitul meu, nu ne-am vazut de aproape o luna. Mergem la o terasa...cred si apoi in parc. M-am gandit sa ma imbrac cu o pereche de pantaloni cu turul lasat negri, foarte frumosi dintr-un material gen catifea, cu o pereche de platforme tot din catifea si tot negre si un top alb. E bine? Cum sa imi aranjez parul? Al meu e ondulat, il las pe spate ondulat sau il intrept...sau il prind intr-un coc neglijent? Bye!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| MadneSsCat a răspuns:

Eu zic sa iti ei un top mai colorat, nu alb. as prefera rosu sau turcoaz si o gentuta tip plic sau o posetuta mica aceiasi culoare cu topul, si pentru ca ai parul ondulat eu zic sa iti prinzi o coada de cal, pe care sa o prinzi cu un motz, iar apoi sa legi o esarfa peste si sa ii faci o fundita(ai grija sa nu fie prea mare esarfa), si sa iti aranjezi putin buclele, nu foarte tare, dar sa nu fie foarte dezordonate. sper ca te'am ajutat big grin