| Denisa a întrebat:

Diseara ma duc cu un tip la pizza. M-am gandit sa imi iau o rochita marinareasca, o pereche de sandalute joase cu tinte. Pt ca e seara m-am gandit sa imi iau o gecuta din piele alba. Merge? Am parul lung si ondulat. Sa il prind intr-un coc neglijent sau sa illas pe spate?

Răspuns Câştigător
| ovidasmihai a răspuns:

Sora mea se imbraca foarte des in haine stil navy si uite ce zice: hainele marinaresti se asorteaza numai cu accesorii albe, deci gecuta din piele merge foarte bine; in ceea ce priveste parul, de ce nu incerci o coada impletita neglijent? uite o adresa utila http://www.divahair.ro/......si_rapide. Sper ca ti-am fost de folos.

8 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Cred ca este foarte ok tinuta ta si in legatura cu parul lasa-l pe spate arata mai bine cand esti la o intalnire.

| mihaibrasov a răspuns:

Eu zic sa iti iei bani sa iti platesti pizza.

| N0 nAmE a răspuns:

Eu zic sa nu iti mai iei geaca...nu cred ca o sa fie frigwinking...parul prins.asa cum zici u neglijenthee hee
bafta cu tipu'winkingkiss

| Bubuletz a răspuns:

Cu geaca nu imi dau seama cum ar veni.Mai bine las'o acasa e va incalzi elsmug. Cat despre par mai bine il prinzi:*. succes!

| Me23 Tia a răspuns:

Lasa parul pe spate.si tinuta pare foarte buna! bafta cu tipulwinking

| bd0893 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de geaca.oricum.merge...si despre par.thinking lasa-l pe spate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti recomand rochita marinareasca! unde ma uit vad numai rochite dinacelea.au un aspect ieftin si comun.credema! incearca niste pantaloni scurti si un tricou mai largut si un medalion atarnand rebel mult mai "in"

| BiancaA a răspuns:

Imbracamintea e potrivita. Daca crezi ca parul nu te va deranja, eu zic sa il lasi pe spate. Si succes. :*