| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg la diriginta cu clasa sa o colindam si nu stiu cu ce sa ma imbrac pentru stat in casa ( doar acolo ne serveste cu suc etc) si nu vreau sa arat rau.
Imi spuneti voi? FUNDA! ( Sunt baiat tongue )

41 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Cu pantaloni scurti si tricou.

| MireeeLa a răspuns:

Hei! Deci poti sa-ti iei un plover bej cum se poarta acum stii cu aripioare(bineinteles daca ai) sunt la moda si daca ar avea firicele aurii ar fi si mai extravagant caci lumina se reflecta pe acele firicele si vei fii chiar in centrul atentiei daca nu tot un plover dar o culoare mai deschisa gen culoarea pielii ma rog si daca ar fi decupat stii in fata putin lungut si in spate mai lung tot cu firicele. As zice jos sa porti niste colantii gen de piele stii sa se reflecte lumina mai sunt si unii cu tinte cu varf ascutit. La picioare iste UGG-uri ar fi superbe dar sa fie de o culoare apropiata cu bluza. La par ar merge o codita cu bretonul prins si umflat. Sper ca ti-am fost de folos!

| IamFantastic a răspuns:

Cea mai STUPIDA intrebare care am vazut-o EVEEEEEEER!

| Adry123456789 a răspuns:

Blugi+o camasa+ un pulover pe deasupra.
Blugii sa fie dechisi la culoare si ar merge o camasa bleu cu un pulover albastru ceva mai deschis si o caciula de mos craciun. Si niste tenisi albi sau negri.

| Nickname1890 a răspuns:

Jeans + camasa eventual si pulover peste camasa.

| PRamona a răspuns:

In mos craciun. daca vrei sa faci impresie smugsmug sau cel mai simplu: blugi negri (sau albstri ) ssi cu un pulover frumos tare :Xwinking Mult succes! Sper sa o incante vizita voastra ~!

| raluk27 a răspuns:

Jeans+ o camasa+ un pulover. Bine, sa mearga intre ele, cromatic vorbind.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imbraca-te in costumul lui Adam...

| IonutAxi a răspuns:

Pai cu ce sa te imbraci tias arata eu.dar n-am de unde sa stiu eu ce fel de haine ai tu.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Poti sa iti iei o pereche de blugi sau pantaloni negri si o camasa rosie, pantofi negri si un papion sau cravata alba.
Sau pantaloni negri sau blugi, camasa alba si un papion sau cravata rosie, si pantofi negri.

| danimotenel a răspuns:

Incearca costumul lui Adam.

| Fulbaster a răspuns:

Incearca sa te imbraci cat mai decent, parfumat dar ai grija, sa nu porti orice haine, mai bine ai purta blugi o bluza si pe deaspra o bluza cu fermoar, asta va da foarte bine.
Sper ca te-am ajutat!

| Fulbaster a răspuns:

Blugi,camasa si un plover pe dasupra va arata bine si este si decent.

Răspuns utilizator avertizat
| 1234abcd a răspuns:

Trebuie sa fie ceva comod, nu prea festiv(adica nu merge sa te imbraci in costum)si sa arate si binee

:-?
niste blugi, o camasa, un pulover pe de asupra o geaca, un fes in cap si niste bocanci in picioare+un fular

uite niste poze ca sa te inspiri:)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| xBebee a răspuns:

Am o idee dar nu stiu daca se potriveste in garderoba ta pentru ca ai un anumit stil vestimentar dar voi incerca
-o camasa [eventual una colorata cum ar fi mov deschis, verde deschis, iar daca nu ai merge si alba, dar sa nu o bagi in pantaloni X_x si manecile sa fie sumese pana la coton the phone, o asortezi cu o cravata neagra [ atentie cravata sa nu stea sugrumata de gat sa fie lejera, adica sa nu o inchei ca de nunta pentru ca e doar un accesoriu si gulerul de la camasa sa nu aibe ultimul nasture si pentultimul incheiat], iar in jos o pereche de blugi albastrii.
-un tricou alb, pe care o asortezi cu o vesta [pe care o lasi descheiata] si niste blugi [ai putea si colorati, cum se poarta sau albastru simplu]
-un tricou cu un desen ceva acolo colorat, un hanorac negru si blugii [coloratii sau simplii], iar la gat o esarfa
-o camasa [ colorata, descheiata la primul nasture] pe deasupra un sacou [descheiat sau incheiat decat la nasturele din mijloc] si nelipsitii blugi
-un tricou cu un desen ceva pe el, cu o camasa in carouri pe deasupra [ neincheiata] si blugii...
-un tricou alb, un plovar in nasturi incheiat, si o esarfa scurta [ cum se poarta, cele in carouri] si blugii/pantalonii
-un tricou negru/alb simplu bagat in pantaloni si blugii

Sper ca te-am ajutat desii sunt fata. BAFTA si Sarbatori fericite... FUNDITSSSA?

| 010123 a răspuns:

Un pulover+blugi+niste incaltaminte comoda (adidasi).

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

In picioare sa nu iti iei ceva deschis la culoare.O perche de blugi sau de jeans negru.Camasa sa nu fie roza, rosie, portocalie sau culori de genul asta. Caciula banuiesc ca nu porti. Geaca sa fie usor deschisa preferabil neagra sau o culoare cat mai inchisa.

| JustM3JustABoy a răspuns:

Crezi ca se va uita in special la tine?! Sau crezi ca o va interesa vestimentatia ta? Iti poti lua ceva decent si la moda in acelasi timp der sa fie de culoare neagra, maro, ceva inchis la culoare in orice caz ca profesorilor nu le plac elevii imbracati cu haine cu culori tipatoare!

| Robertamirela23 a răspuns:

Elegant...pantaloni negri cu o camasa si pulover

| MsBeatrice a răspuns:

Bunahappy Sfatul meu este sa porti o pereche de jeans sau niste raiati depinde ce ai..Si o camasa simpla ..Bafta! Craciun Ferciit:X

| MentalHolocaust a răspuns:

Buna.
Poi ia-ti o pereche de blugi si un tricou sau o camasa alba cu un plouver si zic ca e tinuta potrivitahappy. Sper ca te-am ajutat.Si multa bafta la colindat :*.

| Andreas757 a răspuns:

Un tricou negru si o jeaca super si pantalonu albi

| ThePerfictionIsADream a răspuns (pentru Andreas757):

Esti un dezastru al modei!

| Caty2000 a răspuns:

O pereche de jeans si cu o camasa si sacou happy

| Xela90 a răspuns:

Te imbraci cu o camasa alba descheiat pe la gat cu pantaloni negri si pantofi negri. sau cu cravata. altceva nu ai cum. asa arati perfect.

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Blugi +pulover sau sport=baiat misto

| banu007 a răspuns:

Chiloti cu ata in fund si maiouwinking

| Adorsafiucopil a răspuns:

Blugi (partea esentiala a vestimentatiei) un pulouver cu nasturi sus (albastru inchis) un fular mare care il incolacesti in jurul gatului, geaca + caciula specifica mosului

| ViPeReX a răspuns:

Cel mai bine te imbraci in mos craciun si pe restul ii imbraci in spiridusi asa o s-o impresionati pe dirigintawinking

| Andreeamargii a răspuns:

Ar fi frumos cu o camasa alba si ceva pantaloni de culoare inchisa.happy