| Bojthe a întrebat:

Maine vreau sa fac niste poze mai excentrice gen Gaga. Ceva idei?
funda

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna.Incearca sa te machiezi mai strident, uite asa: http://t3.gstatic.com/......tp?/images si inchide ochii in timp ce faci poze. Dupa spala-te pana ce se intinde machiajul, imbraca-te cu pantaloni taiati, tricou lung si o sapca, cu parul indreptat si va iesi o poza super.Imbraca-te putin mai ciudat si mergi in oras ( nu chiar in public) si fa cateva poze cu prietenele.
Ia o rochie lunga, machiata strident si sandale in picioare, ia un ventialor, porneste-l si gaseste cateva pozitii pentru pozat.Adauga cateva efecte ( te pot ajuta eu sa le editezi) si gata pozele.
www.weheartit.ro

4 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Ti-am dat like. Ce lagatura are asta cu intrebarea mea?

| ScheißeBeMine a răspuns:

Vrei cu Gaga sau fara?

| Bojthe explică (pentru ScheißeBeMine):

Nu ai inteles. Vreau doar sa fac poze iesite din comun si ceream mai multe idei

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru Bojthe):

Ahh scuze, am inteles ca vrei poze nu ca vrei sa faci big grin