| Dixygirl a întrebat:

Vreau idei ce pot face maine...Multumescbatting eyelashes!

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Iesi pe afara cu prietenele, sau stai in casa, la TV cateva ore, iti faci temele, inveti, apoi stai toata ziua la PC sau laptop ce ai, pe TPU. Nu e corect?batting eyelashes

| Biiiiiia a răspuns:

Nici eu nu stiu ce voi face maine...Dar cred ca ma voi uita la TV, imi voi face temele, ca na incepe scoalachatterbox.Altceva...Chiar nu am ideethinking
Apropo:
Ce zici iesim la un suc? Asa ca fetele smug?
Glumeamlaughing
Bye:*

| WithoutYou a răspuns:

Mergi la film, cheama-ti prietenele la tine, faceti filmulete impreuna, mergi la mall, fa teme, citeste. atatea variante!
fundita?batting eyelashes