| trutescusabinslatina a întrebat:

Mam barbierit cu bigu pentru prima data am facut bine ca mam barbierit cu bigu (sunt baiat), in caz ca am facut o greseala o mai pot indrepta?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai facut nicio greseala, baietii in general folosesc bigul

| Trolli a răspuns:

Sunt fata, dar pot sa iti zic ca e perfect normal ca un baiat sa se barbiereasca.

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Nu e nici o greseala de regula baietii folosesc bigu laughing

| UdnasTrebor a răspuns:

Nu-i un dezastru, e ceva normal.Baftawinking

| TheBabyConsentida a răspuns:

Nu, nu ai facut nici o greseala dar ar fi mai bine sa iti iei crema depilanta pentru fata. pentru ca nu iti mai creste la fel de repete ca si cu bigulhappy seper ca te-am ajutathappy baftaa

| ClaudiUBoXer a răspuns:

Ce greseala puteai face? aproape toti baieti folosec un big eu folosesc gilet am dat 30 $ pe un set cu lame +spuma de ras si inca cv dar pentru cineva cu un buget mediu foloseste big