| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani v-ati barbierit prima data?

12 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cred ca am sa incep de la 16 ani mai serios...am incercat si la 15 da doar pentru a taia cateva fire negre care se vedeau urat

| vlaaddd a răspuns:

Eu am aproape 18 ani si inca nu am pus lama pe fata. Ma duc la cosmetica ( cam la 2-3 saptamani ) firul de par este mai rar si nu se ingroase cum este in cazul barbieritului.

ps: astept pisaciosii sa rada.

| blaxy a răspuns:

Unde anume big grinstraight face

| NoChanceForUs a răspuns:

Pff aveam 4 ani și n-aveam ce face și...

| Alexakos a răspuns:

Eu am inceput pe la 80...

am 18 ani, si am inceput la 17 si. pentru ca atunci am avut ce sa rad.

| TheSpecialOne a răspuns:

13-14

| quest_6999 a răspuns:

La 16 ani

| SmoKKe19 a răspuns:

Eu prima data pe la 10 ani mi-am luat pufu` ca prostu` si pe la 14 a inceput sa se vada rau puful cel nou laughing asa ca atunci am inceput serios big grin iar acum am 17 ani, ma barbieresc frecvent si tot nu mi-a crescut foarte rau cum spun altii ca iti creste des...e o prostie

| Alex1 a răspuns:

Nui asculta pe astia cel mai bine e la 17-19 ani depinde cand iti creste pufu pe fata daca stii ce e ala

| Alex1 a răspuns:

Nui asculta pe astia cel mai bine e la 17-19 ani depinde cand iti creste pufu pe fata daca stii ce e ala.

| ForFun a răspuns:

Pai depinde de fiecare.Cand ti-a crescut mustata sau barba le razi automat.Eu sincer nu imi place sa am mustata si barba si am 15 ani.Deci daca ti-a crescut radete automat. funditabig grin

| bogdan121_5952 a răspuns:

La 6 ani
si cum nu aveam ce, am gasit sprancenele