| Duucu a întrebat:

La ce vărstă v-ați bărbierit pentru prima dată?

8 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Nu stiu de ce parintii nu ne lasa sa ne barbierim pe fata de la o varsta mai frageda gen 14 ani. Daca te barbieresti clar o sa iti creasca mai rapid si o sa ai o grija-n plus.Sa-ti raspund la intrebare ..eu m-am barbierit in clasa a 8-a.

| Duucu explică (pentru User2):

Eu în clasa a 8-a am început doar cu mustața, iar abia mai tărziu restul feței laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te superi daca iti raspund dupa o luna? Stiam eu ca nu.
La 11 ani, pe faţă.

| Duucu explică (pentru anonim_4396):

E și nevoie la tine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Dă vina pe hormonii caprini.

Răspuns utilizator avertizat
| KeR0s3n a răspuns:

Depinde cand iti creste parul pe fata. Sa nu fie puf, sa fie mai pronuntat. Atunci te barbieresti. Nu conteaza varsta. Unii se barbieresc in clasa a 8 a, altii nu au barba nici la 18 ani. Depinde de la om la om.

| Rugina_Alex_1999 a răspuns:

Pai indicat ar fi la vreo 16-17 daca este evident parul de pe fata