| razadeluna a întrebat:

Mama vrea sa imi faca niste incaltaminte la comanda, dar nu stie unde sa gaseasca pe cineva care se ocupa cu asta...ne puteti ajuta?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca nu ne spui si in ce tara, sau oras esti, e cam greu. Eu pot sa-ti dau vreo 3 adrese, dar...nu risc sa-mi dau cu presupusul in privinta orasului.
O fi asta site unde capeti raspunsuri, dar, ghicitoare nu suntem niciunul.

| luiza a răspuns:

Nu am nimic impotriva incaltamintei facuta la comanda dar, acum se gaseste incaltaminte asa de frumoasa in magazine incat chiar nu este nevoie sa o faci la comanda. Poate doar daca ai o problema cu piciorul sau numarul. Spune de unde esti ca sa te putem ajuta.

| Style And The City a răspuns:

Poti comanda la designer Coca Zaboloteanu! Uite citeva modele aici! http://www.shops-and-the-city.ro/......tofi-dama/