| Laryssa23 a întrebat:

Marti ma duc sa ma tund si nu stiu cum, dati-mi mai multe idei am fata rotunda-ovala si am inaltimea de 1, 54.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Mersi de funda >big grin

| LarriBia a răspuns:

Buna, daca ai parul drept, poti incerca bob sau breton, in scari putin peste umeri, daca ai parul ondulat :breton pe o parte si in scari. Bafta! :*

| Darcos a răspuns:

Eu am 1, 52

| Laryssa23 explică (pentru Darcos):

Nu am intrebat ce inaltime ai! Am intrebat pur si simplu cum mi-ar sta mai bine.Atat.Mai bine nu raspundeai!

| Darcos a răspuns (pentru Laryssa23):

Conteaza cum arati... Uneori poti sa fi perfecta cu orice frizura(dar nu frizura exagerata)