| Lorena_3032 a întrebat:

Masajul ajuta la slabit?

Răspuns Câştigător
| Siimooona a răspuns:

Ca si numar de kilograme nu prea dar scazi in centimetri.

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Da
dar pentru a fi eficient trebuie si sport si dieta

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cred ca te referi la masajul limfatic nu? ca altfel de masaj nu prea vad cum... funda?

| tpuu a răspuns:

Nu tongue. nu are nici o legatura masajul cu slabitulwinking.
masajul este pentru` relaxarewinking.
dar. daac e de slabit si asa este vremea strandului. te duci pe bagi in apa. si iti te freci pe burta. dar sa nu atingi. cum ar veni "te freci cu apa pe burta" cred ca sti la ce ma refer. este chiar eficient. la mine mi-a mersbig grinbig grinbig grin:.
dar sa stii ca masajul asa normal nu ajuta la slabit nu are nici o legatura. mai mult adic este pentru relaxare.

Răspuns utilizator avertizat