| iwannabeperfect a întrebat:

Masajul sanilor ajuta la cresterea lor? Funda **

9 răspunsuri:
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu cred

| 22andreea22 a răspuns:

Nu cresc, degeaba-i masezi. asta depinde de incarcatura hormonala de aceea, nu stiu daca stii dar in urma unor tratamente hormonale unele femei s-au trezit cu sanii mai mari. in schimb sunt unele exercitii fizice care pot da bustului o forma frumoasa, fermitate.

| iwannabeperfect explică (pentru 22andreea22):

Ce fel de tratamente hormonale?

| 22andreea22 a răspuns (pentru iwannabeperfect):

Pentru diferite afectiuni depistate de medic. cu hormonii nu-i de joaca. da, bine, stiu ca suna mai ok sa iei o pastiluta decat sa astepti sa creasca sanii la timpul lor sau da faci niste exercitii fizice insa pastilutele astea-s facute sa trateze ceva, nu sa iti creasca sanii. sunt extrem de periculoase, se dau de catre medic dupa un control prealabil si stabilirea unui diagnostic.

| 12345Anonim a răspuns:

Unde ai auzit asta?

| geohandmade a răspuns:

Nu ai credeti toate prostiile pe care le cititi. Puteti sa ii masati pana se fac rosii ca racul.Nu cresc! Totul tine de gene si de hormonii de crestere. Si vor creste cand vei fi mai mare cu silicoane.

| EvelineFgm55 a răspuns:

Nu cred, mie mi s-au dezvoltat cand am inceput sa port sutienhappy Dar tot bustiera prefer, e mai lejera.