| anutza08 a întrebat:

Ajuta masajul la cresterea sanilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sorinae a răspuns:

Da ajuta daca faci in fiecare zi iti cresc mai repede! cauta pe net ca sunt anumite masaje! sper ca te-am ajutat funda?

6 răspunsuri:
| Siminik a răspuns:

Da, ajuta foarte mult, numai sa il faci corect!

| Robertutzuu a răspuns:

Mai bine pui pe cineva sa til faca rolling on the floor

| CandyHearts a răspuns (pentru Robertutzuu):

Daca ii baiat ...atunci sigur ii creste lui cevalaughing

| Robertutzuu a răspuns:

Asta era si idealaughing big grin

| Saveryo a răspuns:

Da, mult