| ioanaachim a întrebat:

Masca impotriva caderii parului. dau funda pentru cele mai bune

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| gabriela_7244 a răspuns:

Masca reparatoare intensiva de la satinique, cauta un reprezentant amway. garantez pentru rezultat. sau cauta-ma pe eu-daby@yahoo.com

| uSeR_6817 a răspuns:

Sampon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit ca uleiul de ricin ar fi eficient impotriva caderii parului si sunt de parere ca merita incercat(nu are ce rau sa faca). Maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze 30 minute-1 ora, dupa care spala-te pe cap cu sampon de doua ori(pentru a indeparta uleiul ramas)si clateste bine. Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.In cazul in care parul cade datorita ruperii, aplica uleiul si pe toata lungimea parului(il va face mai puternic, mai fin, ii va reda stralucirea naturala si-i va da un aspect sanatos). In cazul in care aplici uleiul si pe toata lungimea parului, lasa-l sa actioneze minimum 1 ora, in rest procedezi exact la fel.