| anonim_4396 a întrebat:

Maxima urgenta. Mi-a apărut drept un frunte 2 coșuri gigantice înfundate. Cum fac, ce folosesc sa scap de ele cât mai repede având în vedere ca se apropie crăciunul și nu vreau sa am 2 cornițe de crăciun :-ss

Acum sunt 3crying cryingcrying

Răspuns Câştigător
| Alina_5575 a răspuns:

Amesteca un pic de apa calduta si putin bicarbonat, umezesti ceva(vata, un servestel, orice) cu acea apa si tine cateva minute pe cosuri, astfel se mai trag, eu asa am facut de multe oriwinking

10 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Masca de argila cu suc de lamaie diulat cu apa, aplica seara pe cosuri o crema anticneica ( incearca himalaya) si-ti vor trece cam in 2 zile.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Dianna_8523 a răspuns:

Foloseste Eritroacnol. e f bun! Du-te repede si cumpara de la farmacie. e chiar aiurea.tocmai acum cu Craciunul sad Sper sa-ti treaca :*
Sarbatori fericite!

| Butsilee a răspuns:

Eu am 3 cornite rolling on the floor stai calma time out nu ai breton tear salva f mult pe mine ma salveaza tot timpul love struck day dreaming

| Slavic a răspuns:

Asa ca un baiat nu ma pricep prea mult happy dar cred ca ar trebui sa folosesti Clear... ajuta happy

| GreenSky a răspuns:

Nu prea ai ce!
Poti doar sa le usuci, si apoi sa sa acoperi cu font de ten! Pune putina pasta de dinti pe ele, asta folosesc vedetele pentru a le usca iar apoi sa le acopere usor!

| Cretzule a răspuns:

Spargele

| deleuandrei a răspuns:

Ia citiva catei de usturoi si freaca cosurile cu usturoi dimineata si seara si spala-te cu apa calduta si dupa ce te speli nu iti sterge fata las-o sa se usuce de la sine. timp de 2 sau 3 zile iti vor disparea cornitile :d

| kAps UNikA a răspuns:

Buna.Incearca cu otet de mere.Moaie o bucata de vata in otet de mere, si unge cosurile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa credrolling on the floorlaughingpe bune?! Si eu am in frunte un CORN! laughinglaughingdeci pe bune :Olaughing mi-am pus pasta de dinti pe el, sper sa`mi treacastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor))))))) si mie tot 3 cosuri infundate mi-au aparutrolling on the floor)) esti sora mearolling on the floor))))) ne facem bretonsmugrolling on the floor