| Alecsandraa97 a întrebat:

Merg maine in parc cu baiatu` de care imi place si nu stiu cu ce sa ma imbracstraight face

Ma gandeam la niste colanti trei sfert si un tricou mai lung peste fese cu niste adidasi josi negrihappy se potriveste?

Daca aveti alte idei spuneti! Ms mult!

4 răspunsuri:
| monique a răspuns:

Eu zic sa mergi mai degraba pe clasic: un pantof cu un pic de toc, o fustita potrivita (sau jeansi negri) si neaparat un top cu un pic de decolteu (sa se vada putin din frumusete, dar fara sa fie vulgar), parul aranjat romantic (bucle, un coc lejer, etc.) si neaparat un parfum cu usoara aroma de vanilie. Asta daca vrei sa-l dai pe spate.

| Alecsandraa97 explică:

Da faza cu adidasi sunt de fapt niste tenisi josihappy si colanti nu sunt stralucitori sau cu dantela ci simplihappy mersi oricum>big grin

| heise a răspuns:

Asortarea e buna am incercat-o si eulaughing Poate o rochita cu niste ompicute, sau un maieu cu o fustita, un maieu alb cu o pereche de pantaloni negri... Sunt multe conteaza si culorilewinking

| together4ever a răspuns:

Nu cred ca adidasii se potrivesc cu outfitul care l-ai ales tu. E dragut cum ai ales sus si merge pentru o intilnire insa jos ai putea lua mai bine niste balerini
http://www.google.com/......tp?/images