| drey99 a întrebat:

Merge sa port o perehce de blugi rosii cu o camasa neagra si pantofii negi pentru bancheti sau par homo din cauza la blugi?

9 răspunsuri:
| cherybloom a răspuns:

OKwinking poti purta, am vazut baieti cu blugii rosi

| Kasia a răspuns:

Salut!
1. schimba culoarea jeansilor.e de tot cacatu'
2.eu ca fata, as aprecia un baiat imbracat intr-o tinuta "all black"-in traducere (camasa neagra, pantaloni negrii, pantofi negrii)-pare elegant. daca nu vrei asa alege totusi o culoare mai inchisa.nu rosu oh go on
3.se zice"din cauza blugilor".
sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vad blugii aia decat cu tenesi gen converse ...acum fiecare cu ce-l doare.

| drey99 explică (pentru anonim_4396):

Problema e ca e banchetu si as cam arata cocalar cu converse la banchet... am si dinaia dar nu stiu ce culoare sal potrivi. am converse albastru negru si una alba... care ar fi mai buna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai linistt, iti sta foarte bine!
Nu te mai complexa atat, iti va sta frumos!
Te pup!

| Birlik65 a răspuns:

Merge,baga mare!

| moegie0dattebayo a răspuns:

Din cauza "la blugi" posibil. Din cauza blugilor, nu. big grin

| xXFrappeGirl a răspuns:

Da e okk puppy dog eyes3. se poartaa.

| Bobo_Ionela_1998 a răspuns:

Ce homolaughing?
Baietii au ajuns sa fie in pas cu fetele cand vine vorba de imbracaminte. Si baietii poarta acum rosu, nu a ramas doar "culoarea feteie" cum nici albastru nu e doar pentru baietii. Mai ales perioada asta se poarta mult culorile happy