| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Mi-am comandat niste extensii clip-on de pe siteu-l "fabrica de extensii" mi s-a spus ca vor veni astazi adica sambata dar nici urma de vreun fan-courier stiti ceva despre site-ul asta e de incredere?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Nu iti face griji, se mai intampla sa intarzie si oricum daca totusi ti-ai luat teapa si nu mai vin cu comanda asta e oricum nu ai platit asa ca nu ai pierdut nimic.
P.S: te sfatuiesc sa astepti macar pana luni, e posibil sa nu lucreze in week-end.

3 răspunsuri:
| loveanime059 a răspuns:

Nu stiu, dar eu ti-as recomanda sa nu ti le pui singura, sa ti le pune un adevarat profesiunest, daca nu ti le pui bine s-ar putea sa ramai cheala, ma rog bafta kiss

| Dedyyy a răspuns:

Si eu am comandat ieri...dar nu mi-au ajuns... /tie pana la urma ti-au venit?

| Ciuci_Iulia_1988 a răspuns:

Bunaaa big grin cum ti se par extensiile? as vrea si eu sa-mi comand de pe acelasi site. ce nuanta, lungime si de care set ti-aii luat big grin mersi mult :*