| Densis a întrebat:

Mi-am comandat un tratament impotriva exfolierii si ruperii unghiilor.L-am primit ieri.Problema este ca nu este ca un "ulei", ci ca un lac de unghii.

Cum il aplic? Eu vreau sa imi pot face si manichiura. Daca il aplic pe unghia curata, aceasta ramene lucioasa ca si cum ar fi data cu lac.Se poate aplica si peste manichiura?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Il aplici pe unghia curata, manichiura ti o poti face dupa ce termini tratamentul

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe toată perioada tratamentului, nu aplici ojă/lac de unghii.
Pa, pa.

| kissyou a răspuns:

Nu il poti aplica peste manichiura deoarece nu o sa aiba nici un efect pentru unghii. Eu de multe ori imi fac manichiura french sau imi dau cu oja pe deasupra si este foarte bun dar se ia destul de repede. Sper ca te-am ajutat:*

| didy97 a răspuns:

Nu se poate aplica peste manichiura.