| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Mi-am creat un blog pentru a vinde haine online. Vreau sa stiu cum sa fac sa livrez hainele si cum imi primesc banii?

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna
poti livra hainele prin posta romana, colet ramburs.coletul ajunge in 2-3 zile lucratoare sau prin curierat rapid in 24 h, ramburs.plateste cand ridica coletul in ambele cazuri + transportul happy pup

| Alexsb2006 a răspuns:

Pai poti opta pentru plata in avans in cont bancar( ceea cu care multi nu vor fi de acord), sau plata rambrus(adica cand primeste produsu il si plateste), ceea ce majoritatea o prefera, asta o poti face prin posta sau o firma de curierat.

| seen a răspuns:

1poti sa le livrezi cu plata ramburs =cand a primit omul la usa coletu da banii curierului curieru tii aduce tie

2 Plata prin card unde cand e o comanda ferma soliciti un avans de 20, 30% restul til plateste omu cand a primit coletu

daca nu poti face pe blog o politica le livrare prin care nu plateste il dai prin tribunal sau firme de recuperari cu dobanda de maxim 2% pe zi intarziere

Ps cea mai buna metoda e sa pui numarul pe site si stabilestii detalii de livrare cu omu la telefon

| gigite a răspuns:

Dar "autorizatie" de legalitate ai?

Cu fiscul? Cum ramane? Cat? costa halatu'!?

| UriTa a răspuns:

Da`mi linkul de la Blogul tau.winking