| Sara2 a întrebat:

Mi-am cumparat chanel coco mademoiselle, miroase foarte frumos, insa mi se pare un miros barbatesc, asa vi se pare si voua la acest parfum? pentru persoanele care il stiu

3 răspunsuri:
| MirunaC a răspuns:

E foarte puternic de aia ti se pare barbatesc.Asa imi parea si mie la inceput.Parfumurile Chanel sunt foarte puternice in generalhappy

| crissa20 a răspuns:

Buna, nici mie nu mi-a placut! nu l-am cumparat, dar l-am mirosit! eu raman fana parfumurilor Avon si oriflame pentru perioadele cotidiene si FM la nunti, botezuri, petreceri mai deosebite!