| RainbowDash a întrebat:

Mi-am cumparat lip-butter-ul de la NIVEA in nuanta Raspberry Rose. Imi spuneti va rog parerea despre el. As vrea sa il dau mamei mele. Spuneti-mi va rog ce parere aveti. Daca este ce imi trebuie mie mi-l pastrez. Plus. Dar despre cel cu vanilie? Sa mi-l cumpar si pe ãla?
SPUNETI-MI PAREREA SINCERA. (Dau funda) happy

Răspuns Câştigător
| RachelLeary a răspuns:

Buna seara! Eu iubesc tot ce tine de NIVEA. Este o firma serioasa cu produse de calitate inalta. Eu le-am folosit pe toate, cel in nuanta Raspberry Rose este foarte bun si-mi lasa buzele catifelate, la fel si cel cu vanilie. Produsele NIVEA sunt foarte bune din punct de vedere calitativ! Le poti achizitiona cu incredere. Aud foarte rar o parere de rau despre NIVEA, deoarece acestia sunt seriosi iar produsele sunt absolut fresh. Sper ca ti-am fost de folos!