| Marius_Mandarina_1995 a întrebat:

Mi-am cumparat o camasa, imi vine foarte bine in zona umerilor pana la abdomen unde este larga in parti, sunt o persoana destul de masiva. Ce pot sa fac camasii sa nu mai arate asa de mare?

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

-Buna!
-Du-te la croitor/croitorie sa combati problema!
-Poti sa nu mai investesti si sa iei un sacou peste, materialul ramane in spate!
-Noroc si toate bune! big grin Raspuns castigator?

| BotezanDaniel a răspuns (pentru Marius_Mandarina_1995):

Vine raspunsul de graba laughing este in curs de editare. rolling on the floor

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ia un ac si ata si muta nasturii la locul potrivit corpului tau!
Daca nu stii cum, roaga una din femeile de casa, fiindca se pricep mai bine tongue

| ScandaL a răspuns:

Bună.
În primul rând alege-ți cămășile potrivite corpului tău, daca tu ești slab in talie e clar ca nu vei alege o cămașă Regular( dreaptă ), ci una SlimFit (ușor cambrată dar fără pense extra) ori ExtraSlimFit (are 4 pense in plus față de cea SlimFit )
Cămașă actuala o poți duce la un croitor sa o cambreze, nu costă mai mult de 10 sau 20 de lei.
O zi frumoasă îți doresc.

| MiruD a răspuns:

Ar trebui, ca pe viitor sa iti cauti o cămasă cambrata in talie. Ca sa se aseze puțin pe corp.

| diapopa a răspuns:

Cea mai buna varianta ar fi sa mergi la un croitor, iar el va sti ce sa faca ca acea camasa sau si alte haine sa stea perfect pe tinewinking
o zi frumoasa iti doresc!

| OanaAndreea2004 a răspuns:

O poti baga in pantaloni... Funda?