| picox a întrebat:

Mi.am cumparat pana la urma un palette http://www.schwarzkopfpalette.com/......-ruby-red/
Maine ma vopsesc, are cineva idee cum imi va iesi pe un par saten inchis? Mi. e si frica sa-mi pun vopseaua in cap. :(
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

O sa itit iasa o nunata ceva mai inchisa decat cea de pe cutie, dar vezi ca pelette se duce repede de pe par, pe viitori ia-ti wella, sau lóreal, chiar daca sunt mai scumpe macar stii ca te faci o data la 3 luni nu o data la luna