| alexandraplay a întrebat:

E bine sa combin samponul head&shoulders sau cum se scrie, cu balsamul Syoss? si pot sa folosesc 2 balsamuri Syoss pentru Volum si Stralucire? funda + vot :*

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Si eu folosesc un balsam tot de la Syoss sincer nu mai tin minte pentru ce e...Indicat nu ar fi sa folosesti 2 balsamuri pentru ca o sa ti se ingrase parul din ce in ce mai tare si o sa ajungi sa te speli in fiecare zi + ai grija cum il aplici, stiu de la o prietena ce are parul pana pe la fund, ca balsamul de orice fel daca e aplicat la radacina, o deterioreaza(radacina) si o sa-ti cada parul din ce in ce mai tare, deci incearca sa-l folosesti doar in lungimea parului si sa folosesti doar unul.happy

| alexandraplay explică (pentru BRoxana):

Dar pot sa incep sa ma spal cu Syoss pentru volum si dupa ce il termin sa ma spal cu Syoss pentru stralucire?

3 răspunsuri:
| ellaaaaaaa a răspuns:

Nu am incercat cu Syoss deci nu stiu ce sa spun. eu folosesc H&S cu balsamul de la Kallos si arata bine si miroase frumos mult timpbatting eyelashes.
in plus nu se ingrasa repede. De exemplu, saptamana asta am avut niste probleme cu urechea si nu am avut voie sa fac baie. nu m-am mai spalat de luni dimineata si parul arata super okbatting eyelashes
funda?

| Joaannaa a răspuns:

Poti,dar ai grij. cum le folosesti:*:*. Funda + Vot? terooog