| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut parul cu nuantator roșcat și ieri m-am spalat, acum am un fel de roz.Stiti cumva cum pot scapa mai repede de nuantator? Fiindca mi-am cumparat nuantator negru si sunt curioasa cum arata.Credeti ca se va prinde daca dau direct peste acest roz?

Răspuns Câştigător
| EBP23434 a răspuns:

Buna, nu este nevoie sa scapi de nuantatorul roz pentru a-l aplica pe cel negru. Pur si simplu fai peste si iti va iesi culoarea. Dar daca ai fi fost vopsita negru, si ai fi vrut sa aplici o culoare mai deschisa, ti-ar fi iesit o nuanta inchisa. Funda?

3 răspunsuri:
| Antoniiiia a răspuns:

Sigur ca da, e negru..negru peste roz e mult mai puternic ca si culoare, asa ca incearca sigur iti va iesii

| EBP23434 a răspuns:

Buna. Poti aplica negrul direct peste roz fiindca este o culoare inchisa si nu va mai trebui sa scapi de roz.
Funda?

| Bmorosanu a răspuns:

Nu,pentru că culoarea nuantatorului rămane pe par iar daca vei pune negru va iesi o culoare urâtă. Eu zic mai întâi sa scapi de culoarea roz si apoi sa te faci cu negru. Fu nda?