| Abibina a întrebat:

happy Sunt roscata si chiar sunt curioasa cum mi-ar sta bruneta. Daca aplic nuantator, raman bruneta mult si bine sau iese la spalat si se intoarce la roscat in cateva spalari?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuantatorul iese cam intr-o luna, depinde si cat de des te speli.

| AndreeaAndree1514 a răspuns:

Buna! Am o prietena care este roscata si s-a facut un visiniu inchis asa, foarte misto aproape negru. La soare se vedea visiniul. Dar ea s-a facut cu violet de gentiana. Dupa cateva spalari s-a dus efectul dar macar a observat cum ii sta si cu un brunet. Poti incerca. Bafta!

| catlady a răspuns:

Şi eu am folosit nuanţator pentru câteva şuviţe roşcate, au trecut 4 luni şi încă mai am prin spate o şuviţă cu o culoare cam ştearsă. laughing Culoarea nu o să mai fie la fel de puternică însă o să persiste câteva luni. Gândeşte-te bine şi cu nuanţatorul.