| AntonelaCK a întrebat:

Mi-am facut programare pentru piercing in buric pentru saptamana viitoare. Cei de acolo mi-au spus ca se face fara anestezie locala si ca nu doare asa tare, mai exact "o intepatura ca la analize".

Cei care v-ati facut, cum este? Doare atat de tare? Sau depinde si de mana celui care ti-o face?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Un prieten mi-a zis c-a fost destul de dobitoc sa-i creada ca-l va durea putin. Colac peste pupaza, a inceput sa planga, iar, peste cateva zile, a mai prins si infectie... zice el ca a fost minunat si ca vrea sa-i incurajeze pe toti.
Mult succes! wave