| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Deci. Vreau ca saptamana viitoare sa-mi fac un piercing in ureche (in cartilaj mai exact..Pentru cunoscatori Helix piercing) si as vrea sa stiu cam cat de tare doare? Doare mai tare ca la un piercing in buric? Cel in buric nu m-a durut absolut deloc..Si da, stiu ca la fiecare persoana este altfel dar asa ca idee...Cam cat de tare v-a durut pe voi pe o scara de la a 1 la 10? And don't tell me to not do it because i will!

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pe mine nu m-a durut asa tare fiindca nu am acordat importanta la ceea ce facea baiatul care mi-a dat gaura. Important e sa fie o persoana amuzanta langa tine ca sa iti distraga atentia de la durere

| alexronaldo77fde a răspuns:

Nu doare fff tare, dar toturi doare!

| CrazzyCokeXD a răspuns:

Daca zici ca in buric nu ai simtit nimic nu cred ca o sa ai probleme prea mari aici mai ales ca am auzit ca cel in buric e unul dintre cele mai dureroase