| Anabela777 a întrebat:

Mi-am facut un piercing acum o luna si inca ma doare ori de cate ori il ating, este normal?

Răspuns Câştigător
| Ivanescucristina a răspuns:

Da este normal, pentru ca el are o perioada de 6-12 luni în care se vindecă

Fundă?

| Anabela777 explică (pentru Ivanescucristina):

L-am făcut in cartilaj iar tipul ala mi-a zis ca o sa mi se vindece cam in doua luni.

| Ivanescucristina a răspuns (pentru Anabela777):

Cele in cartilaj trec mult mai greu, mi-am facut si eu acum 3 luni si inca ma mai doare putin, e cv normal

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Din cate imi aduc aminte buric e cel mai greu de vindecat si sfarc, respectiv limba.Cartilaj dureaz vreo 4 luni happy stai potolita.