| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Mi-am facut un tatuaj in urma cu cateva zile pe incheietura piciorului, iar azi am observat dupa ce am dat pansamentu joc ca s-a format un fel de coaja care nu stiu daca e bine ca s-a facut sau nu.
Mentionez ca am mai avut 2 tatuaje la care nu mi s-a intamplat asa.Nu ma doare nu am nici o stare adversa neplacuta doar ca nu inteleg de ce s-a facut.
E normal?

2 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

ℳichii talk with you ♥ ☼ → Daca e tatuaj permanent, da, e complet normal. Don't worry, be happy! :*

| Roxxanne a răspuns:

E ceva normal, nu se intampla mereu, dar se intampla, cu timpul o sa cada coaja.