| DanutzzaMaria99 a întrebat:

De cateva zile ma deranjeaza ceva in partea dreapta la incheietura piciorului..nu ma ustura si nu ma doare doar ca ma deranjeaza ceva ...se poate sa fie apendicita? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Stai pe spate şi îndoaie piciorul drept şi adu-l până la piept. Dacă simţi o durere foarte mare, atunci s-ar putea să fie apendicită. Altfel poate doar s-a "mişcat" ceva acolo când te-ai ridicat, sau când ai călcat mai ferm, sau cine ştie. Şi mie mi se întâmplase acum ceva timp, tot la piciorul drept, la orice mişcare mai largă sau când mă grăbeam, simţeam ceva deranj, dar a trecut în timp thinking

7 răspunsuri:
| DanutzzaMaria99 explică:

Ma refeream la incheietura de sus a piciorului in zona inghinala

| DanutzzaMaria99 explică:

Ma refeream la incheietura de sus a piciorului in zona inghinala.

| DanutzzaMaria99 explică:

Ce? rolling on the floor))))))))))

| PAmy99 a răspuns:

laughing etse doar o intindere, nu are niiici o legatura apendicita cu piciorul
funda? happy

| Dascalu23 a răspuns:

Buna si mie mi s-a intamplat(in general cand faceam sport).Am facut intindere si m-a durut 1 sec de parca mi s-a taiat piciorul.
De atunci 1 saptamana de fiecare data cand alergam, sau cand dadea cu picioru in minge simteam durerea aceea.Dar intr-o zi n-am mai facut lucrurile astea si mi-a trecut pur si simplu. Funda?

| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Buna draga n-are legatura incheietura piciorului cu apendicita, e posibil sa fi calcat stramb si sa=ti fi atins un os sensibil de aceea te doare, incearca sa faci masaj, sigur te vei face bine

| madalkyn a răspuns:

Da@!@!