| anonim_9140 a întrebat:

Mi-am luat niste lentile de contact, verzi. Un verde inchis ORIBIL.Desi pare imposibil, credeti ca exista vreo metoda sa le modifica, adica sa le mai deschid. Vreo solutie ceva, ceva ce le-ar mai putea sterge, sa ramana mai 'normale', sau alta metoda daca stie cineva.In felul cum sunt, n-as putea iesi cu ele din casa.Ms:*

1 răspuns:
| Iheartshoes a răspuns:

Doar daca iti iei altele.
Nu ai cum sa le modifici, dar depinde si de culoarea ochilor tai.Probeaza-le si vezi daca se schimba ceva.
pa'pa!