| Foarfeca a întrebat:

Mi-am luat niste UGGuri si as vrea sa merg cu ele la scoala azi.Credeti ca este prea cald? (aici sunt 9-10 grade).

Răspuns Câştigător
| amiileila a răspuns:

Nu este prea cald...La mine in clasa sunt fete care au purat cand erau 20 grade deci nu...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E destul de rece in comparatie cu temperaturile de la mine 16 - 17ºC.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Pai la 9-10 grade cred ca merg, avand in vedere ca am vazut persoane incaltate in ugg-uri si la 17-18 grade...eu zic sa te incalti in ce te simti tu mai bine happy

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Mergi linistita ca eu am stat si la +30Grade cu ele. Nu e problema. O zii placuta sa ai.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Mergi linistita ca eu am stat si la +30Grade cu ele. Nu e problema. O zii placuta sa ai. Si eu am fost cu ele la scoala la 10 grade. Nu este vreo problema parerea mea.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Si eu am fost cu ele la scoala. Eu am stat si in toiul verii cu ele. Deci parerea mea e ca nu are nimic. Nu e prea cald.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Si eu am fost cu ele la scoala. Eu am stat cu Ugg/urile si in toiul verii cu ele. Deci parerea mea e ca nu are nimic. Nu e prea cald parerea mea. Dar ietile in picioare si iesi 5 min cu ele afara si o sa veyi tu cu iti e. :p

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Si eu am fost cu ele la scoala. Eu am stat cu Ugg/urile si in toiul verii cu ele. Deci parerea mea e ca nu are nimic. Nu e prea cald parerea mea. Dar ietile in picioare si iesi 5 min cu ele afara si o sa vezi tu cu iti e. :p Pa, pa! O zii buna!

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Iatile si du-te 5 min afara si o sa vezi. Dar eu am stat cu ugg/urile si la +30 de grade. Deci. doar sa nu fie ud afara fiind ca se fac urate. Succes!

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Iatile si du-te 5 min afara si o sa vezi.