| Love96_3971 a întrebat:

Mi-am luat nuantator "dark brown" de la Lorven. happy credeti ca o sa imi iasa o culoare apropiata de negru, avand in vedere ca sunt satena?big grin FUNDAAAAAAA.

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Da. Si eu m-am vopsit alaltaieri tot cu un "dark brown" dar de la alta firma. Parul meu era ton saten. Acum, dupa vospire, parul arata ca o ciocolata amaruie neagra. E un maro foarte, foarte inchis care da spre negru dar la soare se vad reflexe de maro frumoase. Sigur asa va fi si la tine.

1 răspuns:
| Love96_3971 explică:

:X mersiiiiiiiiiiiiiiiii