| dublud a întrebat:

Bunaaa. Cele care se vopsesc pe par. Cu ce nuanta credeti ca ar trebui sa ma fac daca sunt satena inchis ca sa imi iasa un rosu si cu care credeti ca mi-ar sta mai bine avand in vedere ca tenul meu natural e alb cu putini pistrui. Dar acum e masliniu de la bronz. Eu m-am mai facut odata cu nuantator si mi-a stat bine da s-a dus la prima intrare in mare iar acum ma fac cu vopsea permanenta. Stiti un site unde gasesc ceva gen Before After, sau imi dati voi niste idei? happy va rog frumos :* Funda.

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Iti recomand orice de aici: http://www.palette.ro/......caramiziu/ o prietena de-a mea s-a facut rosu intens si i-a iesit ca pe cutie, si avea to saten inchis.

succes!

2 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Bruneta ti-ar sta excelent, si foloseste o vopsea fara amoniac. Iti recomand vopsea spuma de la Schwarzkopf. Este fara amoniac, si sta bine pe par. Eu din aceasta folosescwinking Bafta!

| AngelZuZuLove a răspuns:

Mama mea e FRIZERITA si stie tot despre astea dac vrei sa-ti spun intra mesul meu id : mitreamilena